Opinie o preparacie

„Latami dokuczały mi wzdęcia, gazy, przelewanie się w brzuchu. Doraźnie brałam środki na trawienie. W końcu lekarz w badaniu usg stwierdził u mnie stłuszczenie wątroby i przestrzegł przed konsekwencjami takiego stanu. Zalecił zdrowsze jedzenie i Livenorm. Od roku dietę nieco poprawiłam i biorę też regularnie Livenorm. Nie mam już uczucia "przepełnienia" po posiłkach, a ostatnie badania usg mówią już tylko o lekkim stłuszczeniu.”

Małgorzata z Reguł koło Warszawy

„Po 6-ciu miesiącach przyjmowania Livenormu nareszcie poprawiły mi się wyniki wątrobowe. ”

Jacek z Grodziska

„Moje ciągłe kłopoty z suchą i łatwo pękającą skórą zaczęły się dość dawno, ale dopiero teraz w zleconych badaniach wyszło, że dodatkowo mam kłopoty z wątrobą. Od swojego lekarza dowiedziałam się, że to może wpływać na moją skórę. O Livenormie dowiedziałam się z Internetu. Biorę go 9ty miesiąc i widzę zdecydowaną poprawę teraz mniej mi ta skóra pęka.”

Agnieszka z Warszawy

„Lekarz pierwszego kontaktu nastraszył mnie, że jeżeli dalej będę tak żył jak dotychczas to kiepsko będzie z moją wątrobą. Przyznaję trochę źle się odżywiam no i codziennie jedno piwo piję. Żona kupiła ten Livenorm i na razie go łykam. Po obfitych posiłkach czuję się lżej, czekam na wyniki następnych badań krwi.”

Leszek z Kielc

„No muszę powiedzieć, że nie przypuszczałem, że już po jednej kapsułce tego preparatu będę czuł taką różnicę po jedzeniu. Livenorm łykam regularnie od jakichś 2 miesięcy i widzę ogromną poprawę prawie z dnia na dzień.”

Andrzej z Połczyna Zdrój

„Po usg wątroby lekarz poradził mi brać coś, bo mam dość spore stłuszczenie, a na dodatek od 3 lat mam cukrzycę. Nie bardzo wiedziałam jaki preparat kupić w aptece i dopiero córka znalazła mi w Internecie Livenorm. Biorę już 6 miesięcy i czuję się znacznie lepiej. Bardzo się z tego cieszę, ale czy nie można tego Livenormu sprzedawać w aptekach, żeby go łatwiej było kupić?”

Marianna z Miedzyzdrojów

Kup Livenorm Kup Livenorm

lub zadzwoń 509 453 386

Livenorm - opis preparatu

3 składniki w pełni wspomagają wątrobę

Najlepsze zioła na wątrobę

Skuteczność tych ziół jest dobrze udokumentowana

Wątroba – co musisz wiedzieć

Jej choroby nie dają objawów, nie ostrzega nas bólem

Kto powinien szczególnie dbać o wątrobę?

Najważniejsze są nawyki żywieniowe i stosowane używki

Znaczenie wątroby w chorobach skóry

Wygląd skóry zależy od stanu wątroby

ProSkin LF®
suplement diety

Lagodzi dolegliwości skórne spowodowane złą pracą wątroby.

Podziel się z nami swoją opinią

Jeżeli chcesz się podzielić z innymi swoją opinią na temat Livenorm® lub innych produktów firmy PSM Sp. z o.o. prosimy o przesyłanie do nas komentarzy.
Żadna opinia ani cenna uwaga nie zostanie przez nas zignorowana.