ZNACZENIE WĄTROBY W CHOROBACH SKÓRY

Piśmiennictwo

  1. Prof. W. Bruhl, prof. R. Brzozowski: Vademecum lekarza ogólnego, Wydawnictwo Lekarskie PZWL, Warszawa 1990
  2. Dr J. O. A. Pagano: Healing psoriasis, John Wiley & Sons Inc., Hoboken, NJ 2009
  3. Dr S. Cabot: Dieta oczyszczająca wątrobę, Mada, Warszawa 2011
  4. Prof. H. Wolska: Łuszczyca, Wydawnictwo Lekarskie PZWL, Warszawa 2009

Dzięki uprzejmości Fundacji Źródła Życia cytujemy fragmenty książki Pani Rhody Lake „Oczyszczamy wątrobę”

Każdy narząd, gruczoł, mięsień i tkanka w naszym organizmie współpracuje w harmonii z innymi, tworząc jednolitą całość, w której wątroba pełni znaczącą rolę. Odpowiednia pielęgnacja wątroby może przynieść wymierne korzyści każdemu z nas, tak więc warto poświęcić chwilę, aby dowiedzieć się, jak traktować narząd, nazywany przez Chińczyków „ojcem wszystkich narządów”. Być może popularne powiedzenie „Powiedz, co Ci leży na wątrobie?” kryje w sobie więcej znaczenia, niż można przypuszczać.

Sami jesteśmy odpowiedzialni za to, czym karmimy nasze ciało. Toksyny niszczące wątrobę mogą wchodzić w skład diety, którą stosujemy od dziecka; nawet naszych ulubionych potraw.

Wielu ludzi leczy się na zaparcia, alergie, wysoki poziom cholesterolu, zespół jelita drażliwego, wysoki poziom cukru we krwi, astmę czy wysypki, nie mając pojęcia, że prawdziwy problem może mieć swoje źródło w wątrobie. Ten duży i niezwykle ważny organ oczyszczający organizm z toksyn często niedomaga w wyniku obciążenia i przemęczenia – w tym stanie nie może spełniać swojej funkcji. Wszystko to jest rezultatem niewłaściwej diety i stylu życia.

Na szczęście jest i dobra wiadomość: wątroba szybko zapomina o doznanych krzywdach. Optymalne funkcjonowanie wątroby może zostać przywrócone i nawet uszkodzony narząd jest w stanie się zregenerować. Najważniejsze jest, aby wiedzieć, jakie działania należy podjąć, a jakich zaprzestać. Celem tej książki jest zachęcenie czytelnika do przyjrzenia się swojej wątrobie i wprowadzenia ścisłej diety, która pomoże jej pozbywać się toksyn. Odrobina współpracy z własną wątrobą wystarczy, aby poczuć się lepiej zarówno w wymiarze fizycznym, psychicznym, jak i emocjonalnym.

Fragment zaczerpnięto z/Powyższy cytat pochodzi z książki Rhody Lake pt. „Oczyszczamy wątrobę”, wydanej przez Fundację Źródła Życie. Książka dostępna jest na stronie: http://sklep.fzz.pl/312,oczyszczamy-watrobe.html.

Wątroba musi pracować na pełnych obrotach w celu wydalenia tych toksyn przez płuca, skórę, nerki i jelita, tak aby nie dostały się do krwioobiegu. Nadmiar toksyn oznacza również przeciążenie wszystkich narządów, co oznacza, że każdy z nich musi pracować ponad swoje siły. Wskutek tego pojawiają się choroby; niestety w większości przypadków praca lekarza ogranicza się do leczenia objawów, bez wnikania w źródło problemu.

Fragment zaczerpnięto z/Powyższy cytat pochodzi z książki Rhody Lake pt. „Oczyszczamy wątrobę”, wydanej przez Fundację Źródła Życie. Książka dostępna jest na stronie: http://sklep.fzz.pl/312,oczyszczamy-watrobe.html.

Kanały odprowadzające toksyny z naszego ciała

Wątroba jest tylko jedna i należy dbać o jej prawidłowe funkcjonowanie, aby organizm mógł pozbywać się toksyn. Jako że jedynie wątroba jest w stanie oczyścić krew, ważne jest, aby pamiętać o regularnym oczyszczaniu jej przy pomocy odpowiedniej diety pełnej wartościowych składników odżywczych. W ten sposób toksyny mogą być łatwo wydalone przez normalne kanały: przez woreczek żółciowy razem z żółcią do jelit oraz przez nerki do pęcherzyka moczowego.

Tymi drogami nasz organizm pozbywa się mikroorganizmów (pasożytów), środków owadobójczych, dodatków do żywności, sztucznych tłuszczy, leków, alkoholu i innych toksyn.

Kiedy te kanały są zablokowane lub przeciążone, toksyny są usuwane przez skórę, co powoduje egzemę, trądzik różowaty, swędzenie skóry, brązowe plamki na skórze, zaczerwienienie twarzy i wysypki skórne.

Fragment zaczerpnięto z/Powyższy cytat pochodzi z książki Rhody Lake pt. „Oczyszczamy wątrobę”, wydanej przez Fundację Źródła Życie. Książka dostępna jest na stronie: http://sklep.fzz.pl/312,oczyszczamy-watrobe.html.

Kup Livenorm Kup Livenorm

lub zadzwoń 509 453 386

Livenorm - opis preparatu

3 składniki w pełni wspomagają wątrobę

Najlepsze zioła na wątrobę

Skuteczność tych ziół jest dobrze udokumentowana

Wątroba – co musisz wiedzieć

Jej choroby nie dają objawów, nie ostrzega nas bólem

Kto powinien szczególnie dbać o wątrobę?

Najważniejsze są nawyki żywieniowe i stosowane używki

Znaczenie wątroby w chorobach skóry

Wygląd skóry zależy od stanu wątroby

ProSkin LF®
suplement diety

Lagodzi dolegliwości skórne spowodowane złą pracą wątroby.

Podziel się z nami swoją opinią

Jeżeli chcesz się podzielić z innymi swoją opinią na temat Livenorm® lub innych produktów firmy PSM Sp. z o.o. prosimy o przesyłanie do nas komentarzy.
Żadna opinia ani cenna uwaga nie zostanie przez nas zignorowana.